Pilveteenused

Netflixi videoeelvaated jõuavad ka mobiili

Rubriiki toetab

Netflix on oma mobiilirakendusse loomas uut funktsiooni, mis pakub kasutajatele võimalust vaadata mõnest sarjast või muust sisust kiiresti 30 sekundilist eelvaadet.

30 sekundilised eelvaated näevad välja veidi nagu sotsiaalmeediarakenduste Stories funktsioon. Eelvaated on paigutatud ringi ning videod mängivad ilma neid uues aknas avamata, samuti on võimalik video vahetamiseks lihtsalt uus video ekraanile libistada, just nagu slaidiesitluse puhul.

Iga video juures on ka nupp, mille abil saab sarja või filmi lisada oma loetelusse, et tervet lugu hiljem vaadata. “Aastate pikkune testimine on näidanud, et videopõhised eelvaated aitavad meie kasutajatel sirvida vähem ning leida kiiremini uut sisu. Mobiilipõhiste video-eelvaadetega toome videopõhise sirvimise võimaluse mobiili uuel ja huvitaval moel,“ kirjutas Netflix oma blogis.

Ehkki Netflix on eelvaateid pakkunud veebi- ja telerirakendustes juba mõnda aega, pole seda funktsiooni mobiiliplatvormidel enne nähtud. Võimalus jõuab iOS-i äppi tänasest ning Netflixi sõnul lähiajal ka Androidi rakendusse.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.