Pilveteenused

Telia ostis Eesti pilveteenuste pakkuja

Rubriiki toetab

Telia Eesti AS ostis pilveteenuseid pakkuva Termnet Eesti OÜ, mille halduses on üle 200 serveri ja mullune aastakäive oli 350 000 eurot.

Termnet Eesti OÜ on 2006. aastal loodud ettevõte, mis on keskendunud äriklassi serverlahenduste ja pilveteenuste pakkumisele. Lisaks pakutakse klientidele tarkvara litsentseerimise ja SaaS (Software as a Service) teenuseid.

“Termneti meeskond on meile oluline täiendus nii pilveteenuste portfelli kui kogu selle valdkonna kompetentside vaates, kuna ettevõtte näol on tegu maineka ja kogenud tegijaga, kes on kohalikul turul ärikliente teenindanud enam kui kümme aastat,” sõnas Telia Eesti ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna.

Kärsna kinnitusel on Telia eesmärk olla Eestis ettevõtete eelistatuim IT-partner ning Termneti liitumine Teliaga on oluline samm selle eesmärgi suunas.

“Kahe ettevõtte ühendamise läbi saavad meie kliendid laiema teenuste valiku ning nende kasutada on suurema meeskonna kompetents. Mind rõõmustab ühinemisel tekkiv sünergia, mis loob paremad võimalused kliendi vajaduste paindlikuks täitmiseks,” ütles Termnet Eesti juhatuse liige Taavi Viilukas.

Märksõnad: ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses