Pilveteenused

Tulevast nädalast hakkad YouTube’is nägema palju rohkem pikki reklaame, mida ei saa edasi kerida

Rubriiki toetab

YouTube andis teada, et tulevast nädalast saavad kõik partnerprogrammiga liitunud kanalid võimaluse videote ees hakata näitama pikki reklaame, mida ei saa edasi kerida.

Seni on YouTube sääraseid reklaame testinud väiksema hulga kanalitega, kuid paistab, et nüüd ollakse valmis asjaga edasi liikuma.

Reklaami pikkuseks on maksimaalselt 15-20 sekundit ning selleks, et näha pärisvideot, tuleb reklaam täies pikkuses ära vaadata.

Kanalite haldurite jaoks on sellised reklaamid paremad, kuna reklaamiostjad on nõus oluliselt rohkem maksma, kui inimesed vaatavad ära terve nende reklaami, mitte ei jäta seda 3 või 5 sekundi möödumisel vahele.

Pikki reklaame saab kasutada kõikide videote puhul, mis iial üles laetud on, seega võib hakata neid kohtama ka vanematel videotel, kui kanali haldur nii otsustab.

Kui kanali haldur soovib, siis saab ta sellised reklaamid välja lülitada, seda näiteks juhul, kui selliste reklaamide tõttu on videote vaatamise hulk märgatavalt langenud. Esialgu lülitatakse sellised reklaamid aga vaikimisi sisse.

Märksõnad: ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.