Pilveteenused

Tulevikus ei saa enam Pixeli telefonidega jäädvustatud 4K-sisu piiramatult tasuta pilves hoida

pixel.jpg

Rubriiki toetab

Üks oluline osa Google’i Pixel telefonide turundusstrateegiast on siiani olnud võimalus laadida pilte ning videoid originaalkvaliteediga Photos pilvepõhisesse fototeenusesse piiramatult.

Nüüd on aga firma teinud pöörde ning tulevikus hakatakse Pixel 2 telefonidest üles laetud sisu automaatselt kehvemaks muutma. Nimelt saab alates 2021. aastast teenusesse telefoniga loodud sisu laadida vaid “High quality” resolutsiooniga. See tähendab, et üles saab laadida vaid 16-megapiksliseid fotosid ning HD-videot.

Kui kasutaja peaks laadima üles midagi mainitud kvaliteedist suuremat, siis muudab teenus failid automaatselt madalama kvaliteedi peale ümber. Seega kui mõni kasutaja peaks laadima teenusesse 4K-videot, siis saab sellest tulevikus automaatselt vaid HD-video.

Siiski jääb alles võimalus laadida teenusesse lõpmatult pilte või videoid mainitud “High quality” formaadis. Lisaks ei pea kartma kõrge kvaliteediga sisu pärast, mis on juba pilve laetud. Kui praegu laadida teenusesse 4K-videofail, jääb see sama kvaliteediga videoks ka peale 2020. aastat.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.