Pilveteenused

See pilveteenus lubab sul saata hiigelsuuri faile, selle eest midagi maksmata

Rubriiki toetab

Failivahetusteenus Smash, mis ei nõua sinult kasutajakontot ja lubab piiramatus mahus faile üles laadida, on asjalik tööriist kõigile, kes peavad tihti suuremaid faile saatma.

Smash on loodud mõeldes disaineritele, kunstnikele ja tehnoloogiaentusiastidele, kes soovivad jagada faile. Peale seda, kui oled failid Smashi aknasse lohistanud, saad luua oma failidele kohandatud taustapildi ja pealkirjaga allalaadimislehe.

Samuti saad valida, millise loovprojekti tutvustavat videot inimesed allalaadimise ajal näevad. Kui otsustad hakata maksvaks kliendiks, on sul võimalus valida ka oma enda poolt loodud YouTube’i või Vimeo video, mida allalaadimise ajal näidata, samuti on võimalik allalaadimislehele paigaldada kohandatud logo.

Faile on võimalik jagada lingina, luues seejuures kohandatud lingi kujul fromsmash.com/pealkiri, e-kirja või Slacki kaudu.

Smashil pole failide mahupiirangut, seega võib teenusesse laadida üks kõik kui suuri faile. Teenus peaks olema ka suhteliselt turvaline, kuna teenus kasutab Amazon AWS pilveservereid.

Faili linki saates on võimalik eemaldada faili eelvaade ning allalaadimisele määrata parool. Tasuta paketi puhul kustutatakse failid automaatselt serverist seitsme päeva jooksul, tasulise paketi korral jäävad failid alles kuni aastaks. Teenuse hinnad on seejuures üsnagi odavad, alates umbes viiest eurost kuus.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses