Pilveteenused

YouTube lubab nüüd ka veebis mugavalt videoid jagada

Rubriiki toetab

Google on uuendamas YouTube’i jagamisfunktsioone, lubades ka veebiversioonis nüüd videoid teistele kasutajatele saata ning sõnumivestlust pidada.

Uut funktsiooni hakati testima juba ammu ning eelmise aasta augustis jõudis võimalus videoid teiste YouTube’i kasutajatega jagada teenuse mobiiliäppidesse. Tänini aga ei saanud jagatud videoid näha need, kes kasutavad YouTube’i veebiversiooni.

Nüüd on see muutumas, kuna veebiversiooni jagamisaken on põhjalikult muutunud. Ülemises jagamisakna osas on võimalik saata videot oma YouTube’i sõpradele, keskmises osas on erinevate sotsiaalvõrgustike jagamisnupud ning alumises saab kopeerida video linki.

Vajutades YouTube tiitliribal olevale jagamisikoonile, võib näha kontole saadetud sõnumeid. Valides mõne vestluse liigub see ekraani paremasse alumisse nurka, kus on võimalik sirvida vestlusesse saadetud sõnumeid ja videoid, samuti on võimalik sealt saata ka uusi sõnumeid.

Uued funktsioonid annavad lõpuks ka veebibrauserite kasutajatele võimaluse jagada ja võtta vastu videoid YouTube’i keskkonnas, mis kindlasti rõõmustab neid, kes eelistavad videoid jälgida arvutist, mitte nutitelefonist.

Võib kuluda aega, enne kui uus funktsioon kõikidele kättesaadavaks muutub.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.