Sülearvutid

4 kasulikku programmi, mis koolitööde ja kontoritöö puhul abiks on

Kooli- ja kontoritööde puhul on palju selliseid programme, mis aitavad ülesannete täitmise protsessi tõhustada. Siit nimekirjast võid leida omale just vajaliku abimehe.

PDFsam

PDF failidega maadlemine võib olla paras tüütus, eriti kui neid on vaja lõigata või keerata. Just selleks puhuks saab appi võtta PDFsami nimelise programmi.

Selle ülesehitus on lihtne ning võimaldab kasutajal kerge vaeva faile liita ja tükeldada, neid pöörata või järjekorda muuta.

7-Zip

See rakendus ei tee palju, aga seda vähest, milleks ta ette on nähtud, teeb ta hästi.

7-Zip võimaldab lahti ja kokku pakkida erinevaid tihendusarhiive, nendest tuntuim on kindlasti zip. Lisaks sellele võimaldab see avada ka RAR-faile, kuid kokku neid selle abil pakkida ei saa.

CDburnerXP

Kuigi CD plaadid hakkavad vaikselt aegade hämarusse kaduma, võib siiski teinekord tekkida olukord, kus mõni oleks vaja kirjutada. Siis saab abi CDburnerXP nimelisest programmist.

Tegu on vabavaraga, mille kasutamise eest ei pea maksma, kuid mis toimib igati eeskujulikult. Selle abil on võimalik luua erinevat tüüpi plaate ning plaatide loomiseks on mitmeid seadistusi.

Caesium

Mõni pildifail võib teinekord olla tülikalt suur. Selle jaoks saab kasutada veebilehtedel olevaid konvertereid, mis neid väiksemaks teevad. Cesiumi teeb sama asja, kuid selle trump on võimalus see arvutisse alla laadida.

Selle abil saab lihtsa vaevaga tuntumaid pildifaile JPG või PNG formaadis oluliselt väiksemaks teha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.