Sülearvutid

5 USB-vidinat, mis on naeruväärsuse ja naljakuse piiril

Arvutil on USB-pesad. Tavaliselt saab sinna pista mälupulga, välise kõvaketta või hiire, kuid e-poodides leidub hulgaliselt ka teisi seadmeid, mis sinna liidesesse sobivad.

Kas need teevad su sülearvuti kasulikumaks? Trendikamaks? Naeruväärseks? Otsusta ise.

USB-õmblusmasin päästab päeva

Läksid tööle, kuid komistades rebisid augu oma lemmikpükstesse? Või soovid kontoris kolleegile “üllatuse” teha ja tema kotisuu kinni õmmelda?

Need võimalused on täiesti olemas tänu USB-õmblusmasinale. Haara see kotist ja õmble valmis kasvõi firma suvepäevade bänner.

Paberipurustajaga pääsed piinlikest küsimustest

Loed rahulikult viimast meelisajakirja, kui sinu kontoritoa uksele koputatakse ja koosolekut palutakse.

Selles kiires ja pingelises situatsioonis ei jõua enam ajakirjale pelgupaika leida.

Appi tuleb sinu sülearvuti USB-porti käiv paberipurustaja. Suru ajakiri selle 4,5 tollisest avast sisse ja töökoht saabki päästetud.

USB-ventilaator puhub kuuma suvepäeva kontoris jahedaks

Kui kunagi saabub päev, millal Eestis on soe ja päike paistab tööl olema, ei ole vaja muretseda ja kolleegide eest oma higist pärlendavat laupa varjata.

Hangi see vahva USB-pessa käiv ventilaator ja puhu töömured koos palava suvepäevaga eemale. Võid ventilaatorit kasutada ka oma akupanga abil, kuna tootekirjelduses lubatakse seadme madalat energiatarbivust.

Bambusest tagumikujahuti toob sinuni jaheduse

Teate neid pikki bussireise, mis ilma peatuseta tunde võtavad. Ja bussiiste on tavaline alumiiniumist jurakas, millele riie peale tõmmatud. Ja konditsioneer ei tööta. Ja õues on 30 kraadi sooja.

Libista kotist välja oma sülearvuti, ühenda USB abil see bambusest valmistatud jahutussüsteem, teeskle hetkeks jalgade sirutamist ja su piinad on lõppenud. Boonusena võid oma sülearvutist vaadata mõnd filmi või mängida mänge.

USB-pesumasin puhastab kõik, mis sisse mahub

Kui sa mingil põhjusel ei viitsi oma prille või käekella klaasi puhastada, viska need elegantse liigutusega oma sülearvuti kõrval kõhutavasse USB jõul töötavasse pesumasinasse ning naudi selle mahedat surinat. Tööpäeva lõpuks on prillid ja kell säravpuhtad. Ainult veendu, et su käekell on veekindel.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.