Sülearvutid

Alienware’i mänguriarvutid saavad uued eriti madalad Cherry MX klahvid

Saksa klaviatuurivalmistaja Cherry on arvutimängurite maailmas väga tuntud ja üks hinnatumaid tootjaid, kes teeb koostööd arvutitootjatega ning pakub neile parimaid mänguklahvistikke. Delli omanduses olev Alienware on nüüd esimene, kes hakkab kasutama Cherry MX ülimadalat klahvistikku oma uutes mudelites Alienware M15 R4 ja Alienware M17 R4.

Kui ostad ühe kahest nimetatud mänguri-sülearvutist, siis saab ligi 150-eurose lisana valida neile uue Cherry MX mehaanilise klaviatuuri. Tegemist on Cherry n-ö Ultra Low Profile konstruktsiooniga, mille kõrgus on 3,5 mm (võrdluseks – MX Low Profile lüliti on 11,9 mm kõrgune). Lüliti on roostevabast terasest tiibadega, mis avanevad ja suruvad alla. Muud lüliti detailid on valmistatud termoplastsest polümeerist, mis talub kõrgeid temperatuure.

Klahvi käik on 1,8 millimeetrit, mis on piisav, et saada mängudes kätte vajalik tunnetus, väidab tootja. Iga vajutusega puhastatakse ka klahvialust, et vältida sinna tolmu ja osakeste kogunemist.

Alienware pakub eraldi valikut kahe uue mudeli juures mänguritele sellepärast, et väga paljud arvutimängijad eelistavad tavalisele sülearvuti klaviatuurile mehaanilisi klahve, kuna need on paremini reageerivad ja vastupidavamad. Mehaanilise klaviatuuri heli võib samuti anda mängides paremat tagasisidet klahvivajutuste kohta.

Muus osas muutusi pole, Alienware´i mänguriarvutid M15 R4 ja M17 R4 töötavad endiselt Inteli 10. põlvkonna protsessoriga ja NVIDIA GeForce RTX 3070 graafikakaardiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.