Sülearvutid

Honori uued sülearvutid on varsti Eestis müügil

Rubriiki toetab


Arvuti osta targalt –
Arvutitargalt!

Honor tutvustas eelmisel nädalal Berliinis toimunud IFA-l oma uusi stiilseid sülearvuteid, mis on peagi ka Eestis müügil. Uutel masinatel on sees energiasäästlikud Ryzeni protsessorid ning tootja pakub huvitavat lahendust turvaliseks veebikaamera kasutamiseks.

IFA-l näidati eelmisel reedel kolme uut Honori arvutit: MagicBook Pro, MagicBook 14 ja MagicBook 15, mis kõik kasutavad AMD uut Ryzen 4000 seeria protsessoreid. Pro mudel sihib otseselt MacBook Pro mängumaale nii sarnase välimuse kui kasutusomaduste poolest, hind peaks Apple’iga võisteldes jääma konkurentsivõimeliseks.

Berliini messihallides toimunud IFA oli seekord eriline, kuna koroonaepideemia tõttu kutsuti kohale suurusjärk vähem rahvast, kuid ligi 750 ajakirjanikku said siiski uudistoodete esitlust oma silmaga näha. Honori juht George Zhao pidi esinema videotervitusega, sest Hiinast oli raske reisipiirangute tõttu Berliini pääseda. Uusi sülearvuteid tutvustas Honori Suurbritannia turundusjuht.

Suurim ja võimsaim MagicBook Pro on 16,1-tollise ekraaniga, täppisvärviulatusega (100% sRGB ekraan) ning korpusega, mis tänu väga õhukestele ekraaniäärtele vastab pigem 15-tollise sülearvuti suurusele. Tänu värvitäpsusele sobib see masin ka foto- ja videotöötlejatele.

Kuuetuumaline Ryzen 5 4600H protsessor on varustatud võimsa uutmoodi jahutussüsteemiga, et saavutada ülekuumenemiseta ligilähedane kiirus kaheksatuumalise Ryzen 7 4700U-ga. Arvutil on 16 GB operatiivmälu ja 512 GB välkmälu (SSD), 65 W kiirlaadija ning veebikaamera, mis asub omapärases kohas klaviatuuril. Nimelt ei mahu enam nii kitsaste ekraaniäärtega veebikaamera ekraani servadesse ära ja see tuli paigutada klaviatuurile funktsiooniklahvide vahele. Kaamera on nagu periskoobiga ühe klahvi all turvaliselt peidus, kui seda ei kasuta, aga klahvile vajutades tõuseb üles ja hakkab tööle.

Kui tahad väiksemat ja kergemat masinat, siis Honoril tulid välja ka 14- ja 15-tollised mudelid. MagicBook 14 ja MagicBook 15 kasutavad mõlemad Ryzen 5 4500U protsessorit, mälu on kas 8 või 16 GB (olenevalt mudelitest) ja SSD ehk välkmälu maht võib olla 256 või 512 GB. Aku kestab kuni 10,5 tundi.

Honori arvutid jõuavad peagi ka Eestis müügile ja soovituslikud hinnad on MagicBook Pro’l 899,99 eurot, 14-tollisel arvutil 649,99 eurot ja 15-tollisel 699,99 eurot (konkreetne hind oleneb siiski ka valitud mälu konfiguratsioonist). Poodidesse jõuavad sülearvutid mõnes Euroopa riigis juba septembri esimesest poolest, mõnedes oktoobri algusest.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.