Sülearvutid

HP uus sülearvuti on mitmeti volditav ja väänatav ning näeb välja nagu raamat

Rubriiki toetab


Arvuti osta targalt –
Arvutitargalt!

Uus nahast pealispinnaga HP Spectre Folio on kokkuvolditav nagu ajakiri, näidates sellega sülearvutite maailmas paljutki uut.

Arvuti pealispinna all on kerge korpus mis lubab arvutit erinevatesse asenditesse voltida. Loomulikult töötab arvuti tavalise sülearvutina, kuid spetsiaalne meediarežiim võimaldab ekraani tõmmata ette poole nii, et klaviatuur jääks ekraani taha, lubades kasutajal keskenduda sisu vaatamisele.

Klaasist puuteplaat jääb aga nähtavale, nii et arvutit saab endiselt kasutada. Meediarežiimist saab arvuti viia tahvelarvuti režiimi, kus on võimalik kasutada ka puutepliiatsit ekraanile joonistamiseks. Ka siin on võimalik ekraani nurka mõnevõrra muuta, et arvutit paremini kasutada. Arvuti kasutamise lõppedes on võimalik see kokku voltida nagu ajakiri, kusjuures kujunduse lisamiseks on arvuti servas ka köitejälg nagu pärisraamatul.

Kõik väänamised toimuvad magnetite abil, seega ei tasu karta, et lukustusnupp või hing katki läheks.

Arvuti sisemus on samuti kõigile eeldustele vastav. Kaheksanda põlvkonna Intel i7 protsessor koos kaheksa gigabaidi muutmälu ja 256 GB kõvakettaga. Arvutil on 13-tolline Full HD ekraan. Kõik see on üsnagi võimas, kuid HP on suutnud pakkida arvutisse piisavalt mahuka aku, mis kirjade järgi lubab arvutil ilma laadimata töötada kuni 18 tundi.

Arvuti jõuab HP kodulehel müügile juba peagi, Intel i5 protsessoriga mudel hakkab maksma umbes 1120 eurot, I7 protsessoriga mudel 1200 eurot. Lisaks on saadaval ka 4G toega i7 protsessoriga mudel, mis maksab 1290 eurot. Peagi tuleb turule ka 4K ekraaniga ning veinpunane arvuti.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.