iFixit: Microsofti uued sülearvutid üllatavad oma ehitusega

iFixit testis Microsofti uusi sülereid.Foto: iFixit

Microsofti uued sülearvutid jõudsid iFixiti remondispetsialisti kätte ning peale Surface Laptop 7 ja Surface Pro 11 süleri lahkamist võttis ta kokku, et Microsoft on oma sülearvutite ehitamisel taktikat muutnud ning kui tootja varasemaid seadmeid oli võimatu parandada, siis uusi on väga lihtne.

Tavaliselt on iFixiti spetsialistid pigem karmid ning ülevaadatud seadmeid hinnatakse selle alusel, kui lihtne või keeruline neid parandada on. Esimene Surface Laptop sai 0 punkti 10-st, kuna sellel seadmel pidi muuhulgas aku vahetamiseks lõikama korpuse noaga lahti.

Spetsialist kiitis näiteks uue Surface Laptop 7 puhul asjaolusid, et seadme alumine korpuse osa kinnitub magnetitega ning varuosade küljes on QR-koodid, mis viivad remontija kohe õige juhendini.

Lisaks kasutab Microsoft nüüd väikeseid sümboleid, mis näitavad seadme parandajale, kui palju ja mis tüüpe kruve kuskile läheb. Seega on lihtne õige kruvi leida ja väheneb võimalus, et pärast parandamist jääb midagi üle.

Foto: iFixit

Samad funktsioonid on ka Surface Pro 11 sülearvutil ning mitte kummagis süleris pole millegi kinnitamiseks kasutatud liimi.

Mõlemad seadmed said iFixitilt hinnanguks 8 punkti 10-st.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.