Sülearvutid

Microsofti uue rakendusega saab pildid kiirelt ja mugavalt arvutisse saata

Rubriiki toetab


Arvuti osta targalt –
Arvutitargalt!

Microsoft on välja toonud uue rakenduse, mis lubab juhtmevabalt pilte kiirelt ja mugavalt nutitelefonist otse arvutisse saata.

Photos Companion nimeline rakendus toimib koostöös Windows 10 sisseehitatud fotode rakendusega. Selle kasutamiseks tuleb kõigepealt arvutis avada fotode rakendus ja sealt otsida ülevalt paremalt nurgast importimise menüü. Selle alt leiab eraldi uue valiku fotode saatmiseks mobiilist üle wifi võrgu.

Juhul kui seda valikut seal veel pole, tuleb selle kasutamine eraldi lubada. Selleks suundu sätetemenüüsse, mille saab avada kolme täpi alt. Päris lõppu kerides leiad eraldi nupu, mis selle funktsiooni aktiveerib. Kui nüüd fotode rakendus arvutis sulgeda ja uuesti avada, peaks ka vastav võimalus olema importimise menüüsse tekkinud. Kui see valida, kuvatakse arvuti ekraanile QR-koodi.

Järgmisena tuleb välja otsida nutitelefon, sealt Photos Companion rakendus lahti teha ja valida “Send photos”. Seejärel saab arvuti ekraanil olevat QR-koodi telefonile näidata ning järgmises aknas valida juba pildid, mida arvutisse saata soovitakse.

Oluline asi, mida selle protsessi tegemise juures tähele tuleb panna, on see, et nii arvuti kui nutitelefon oleksid ühes ja samas võrgus.

Photos Companioni rakendust on hetkel veel testimisjärgus, seega ei pruugi selle kasutamine alati õlitatult minna. Kasutada saab seda nii Androidiga kui ka iPhone’iga.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.