Sülearvutid

Millise praegu müügil oleva sülearvuti aku peab kõige kauem vastu?

Rubriiki toetab


Arvuti osta targalt –
Arvutitargalt!

Sülearvutite puhul on üheks nende kõige olulisemaks omaduseks see, kui kaua nende aku kestab. Arvuteid on aga erinevaid ning sestap on erinev ka see, kui kaua nende akud kestavad. Portaal CNET on läbi viinud põhjaliku testimise, mille tulemusel selgus, millistel praegu müügisolevatel sülearvutitel on parimad akud.

Testimiseks pidid sülearvutid ette mängima üle wifi nendeni jõudvat järjest korduvat videot, seda seniks, kuni nende aku töötamise lõpetas.

Testis olid nii tavalised sülearvutid, Chromebookid kui ka Apple’i sülearvutid.

Selgub, et parim aku eluiga on Acer Chromebook R 13 sülearvutil, mille aku pidas vastu 13 tundi ning 2 minutit, mis on ka oodatav: tegemist on Google’i operatsioonisüsteemi kasutava arvutiga, seega ei ole see ka akule kuigi nõudlik.

Teiselt ning kolmandalt kohalt leiab vastavalt Samsung Notebook 9 ning Lenovo ThinkPad X1 sülearvutid, mille akud pidasid vastu vastavalt 12 tundi ja 16 minutit ning 11 tundi ja 50 minutit.

Neljandal kohal on 2016. aasta Surface Book 11 tunni ja 49 minutiga ning viiendal kohal MacBook Pro (2016) 11 tunni ja 36 minutiga.

Vaata tervet nimekirja siit.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.