Sülearvutid

Põhjus, miks HP sülearvuti osta? Ettevõte laeb YouTube’i üles detailseid videoid sellest, kuidas nende sülearvuteid kodus parandada

HP laeb internetti üles videoid sellest, kuidas nende seadmeid parandada.Foto: Shutterstock

Rubriiki toetab

Pajusid uusi sülearvuteid on kodustes tingimustes väga keeruline parandada ja uuendada. Ammu on möödas need päevad, kus sülearvuti aku sai nupuvajutusega ära võtta ning vahemälu sai lisada alumise luugi kaudu.

Uute seadmete remont ei ole raske ainult keerulisema arhitektuuri tõttu, vaid ka sellepärast, et mõned tootjad varjavad skeeme ja õpetusi oma seadmete ehitusest.

HP teeb nähtavasti aga asju teistmoodi ning sotsiaalmeediaplatvormil YouTube on kanal nimega HP Support. Sinna postitab ettevõtte 50 minuti kuni tunni pikkuseid videoid oma sülearvutite parandamise kohta.

Igas videos on eraldi sülearvuti ning näha, kuidas igat osa arvutis lahti võtta ja vahetada. Lisaks sellele on erinevad osad ära kategoriseeritud ja lihtsasti leitavad.

Kõigele lisaks on veel HP Support kanalil nähtavasti täiesti töötav kommentaaride sektsioon, kus kanal vastab detailselt inimeste küsimustele.

Kanalil ei ole videoid kaugeltki mitte kõigist HP sülearvutitest, kuid nähtavasti lisavad nad sinna uusi õpetusi pidevalt.

Loodetavasti võtavad teised tootjad HP’st õppust ja hakkavad ka ise paremini jagama õpetusi selle kohta, kuidas nende seadmeid parandada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.