Sülearvutid

Selle väikse vidina abil saad oma sülearvuti turvalisemaks muuta

Oma arvutit saab kaitsa igasuguste vahenditega alustades paroolidest ja lõpetades näotuvastusega. Paljudele arvutitele pole kõiki uhkeid turvaelemente sisse ehitatud või lööb nende kasutamine arvuti hinna lakke. Sõrmejäljelugeja abil saad lihtsalt ja kiirelt ühe turvaelemendi arvutile juurde lisada.

Sõrmejäljelugejaid on igasuguseid ning mõnel juhul on need juba ka arvutisse sisse ehitatud. Siiski pole see väga levinud lahendus, kuid õnneks ei pea selle võimaluse lisamiseks palju raha kulutama.

Saadaval on kompaktseid lugejaid, mis kinnituvad otse arvuti USB-pessa. Üldjuhul on selliseid lugejaid kahte sorti – need, mille kasutamiseks on tarvis näpp üle sensori libistada ning sellised nagu nutitelefonides, kus näppu tuleb peal hoida.

Samuti saab nii väikest seadet mugavalt kaasas kanda ning vajaduspõhiselt oma arvutiga ühendada, ilma et kaablid kuskil ripuks ja segaks.

Kui soovid kasutada näpu üle sensori libistamise varianti, võib proovida Eikon Mini sõrmejäljelugejat. See ühildub Windows 10 Hello sisselogimise funktsiooniga, ilma mingit lisatarkvara vajamata.

Kui eelistad sarnast lahendust oma nutitelefonile, võid proovida seda sõrmejäljelugejat.

Mõlemad on saadaval Amazonist ning kõrgete kasutaja reitingutega.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.