Sülearvutid

Sony VAIO sülearvutid tulevad tagasi, aga mitte veel meie poodidesse

Rubriiki toetab

Kunagine legendaarne Sony sülearvutibränd eksisteerib edasi, kuigi Sony müüs oma arvutitootmise maha juba 2014. aastal. Vahepeal üsna varjusurmas olnud toode tuleb nüüd tagasi, ilmutades end 15. jaanuaril India turul ning hiljem võib-olla ka mujal riikides.

Hongkongi arvutitootja Nexstgo sõlmis Jaapani firmaga VAIO, kes on sülearvutibrändi praegune omanik, litsentsilepingu arvutite tootmiseks ja müümiseks nii Indias kui mujal Aasia turgudel.

Lühike videoklipp uuest masinast ei avalda küll eriti mingeid tehnilisi andmeid ega hindu, kuid on näha, et masin saab olema kerge ja õhuke, ilmselt metallist korpusega. Tähelepanu pööratakse kõige enam vähesele kaalule, sest tunnuslause on banneril “kergem, kui su minevik” (“Lighter than Your Past”).

Nexstgo jaoks on see arvatavasti viimaste aastate parim hetk uuendada VAIO brändi ja sellega välja tulla, sest nõudlus kodutööks sobivate mobiilsete seadmete järgi on pandeemia ajal tohutult kasvanud. India turg on siiski alustamiseks üsna raske, sest selle on vallutanud üliodavate masinate tootjad, ostjad aga on Indias praegu vägagi hinnatundlikud. VAIO seevastu oli Sony ajal tuntud pigem kui kallimast tippklassist tooteseeria nõudlikele ärikasutajatele.

VAIO uus tutvustav klipp on üleval Flipkartis, kus müüakse teisigi tuntud brände. Nexstgo toodetavad sülearvutid peavad e-poes konkureerima nii hinna kui kvaliteedi poolest selliste tuntud kaubamärkidega nagu HP, Acer, Asus, Dell ja Xiaomi, hiljuti on kaardid segi löönud ka Nokia oma sülearvutiga, mis on Flipkartis juba saadaval.

Vaata videoklippi uuest VAIOst siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.