Sülearvutid

ThinkBook Plus Gen 2 i – kahe ekraaniga sülearvuti, mida saad kasutada kaant avamata

Rubriiki toetab

Lenovo tutvustas eelmisel aastal oma esimese põlvkonna kahe ekraaniga sülearvutit. Sel aastal on välja tulnud juba teise põlvkonna versioon ThinkBook Plusist, kus äriarvuti kaane tagaküljel asub teine, e-tindiga ekraan märkmete tegemiseks ja kiirete teadete vaatamiseks, ilma et peaks arvutikaant avama.

Uus ThinkBook Plus Gen 2 i on mõeldud väikese ja keskmise suurusega ettevõtte mobiilsele töötajale. E-Ink´iga ehk e-tindiga ülimadala energiatarbega tagaekraani on suurendatud 48% katvuselt nüüd juba 68 protsendini tagakaanest, mis teeb lisaekraani suuruseks 12 tolli. Põhiekraani ja lisaekraani eraldusvõime on sama, 2560 × 1600 pikslit.

E-Ink´i puutetundlik kasutajaliides on ümber kujundatud, et pakkuda enimkasutatavale infole mugavamat juurdepääsu. Nüüd saab suurt osa tööks vajalikke rakendusi käivitada ilma arvutikaant avamata.

Vaatamata sellele, et lisaekraan läks suuremaks, on arvuti ise läinud õhemaks ja kergemaks, olles 13,9 mm paksune ja 1,3 kg kaaluga. Põhiekraan on 16:10 küljesuhtega ning kasutab uut vähese sinise valgusega ekraanipaneeli, mis katab peaaegu 90% arvuti küljest ehk on peaaegu servast servani, üliõhukeste raamidega.

Puutetundlikku kasutamist on parandatud uue puutepliiatsiga, mis käivitab valitud rakendused automaatselt.

Sülearvutil on ühendusvõimalustest olemas Inteli Thunderbolt 4 port, kiire WiFi 6 juhtmevaba internet, valikuline ThinkBook juhtmevaba laadimise matt, mis töötab Energysquare Power by Contact tehnoloogiaga. Akul on tööaega põhiekraaniga 15 tundi või kuni 24 tundi ainult e-Ink´i ekraani kasutades. Protsessoriks on Inteli uusim, 11. põlvkonna Core protsessor. Sel kevadel müügile jõudva masina hind algab 1300 eurost.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.