Sülearvutid

Turule tuleb veel üks sülearvutitootja – mobiilimaailmast tuntud realme

Eile esitles realme Euroopas oma uut tipptelefoni GT 5G, kuid samal üritusel oodati ka sülearvuti väljakuulutamist. Seda tehtigi, kuid esialgu näidati vaid prototüüpi. realme Book peaks valmis saama sügisel ning selleks, et toode ikka kasutajate ootustele vastaks, kuulutas Aasia tehnoloogiabränd välja konkursi, kuhu kõik saavad oma ettepanekuid esitada.

Laval näidati ajakirjanikele sülearvuti esimest prototüüpi ning lubati, et see toode saab olema suunatud nende brändi noortele fännidele. realme kodulehel on nüüd avatud ka koostöölehekülg, kus saab üles laadida oma ideid, milline uus masin peaks välja nägema.

Veebis on allalaadimiseks olemas juhendid, esitada saab ettepanekuid kuni 15. juulini arvuti välimuse, värvide, materjali, ekraani, klaviatuuri, aku ja ühendusvõimaluste kohta. Soovitusi oodatakse 15. juulini.

Kodulehelt võib teada saada, et sülearvuti on suunatud niinimetatud Gen Z põlvkonnale, uus toode peab olema noortepärane, moodne ja seadistatav kasutaja vajaduste järgi.

16.-22. juulini vaatavad realme insenerid noortepärase arvuti ideed üle ning valivad välja 20 parimat. 22.-28. juulini valivad fännid ise nende seast omakorda kümme parimat ja juba 2. augustil kuulutatakse välja, milliste ideede põhjal algab masstootmine.

Laval esitletud prototüüp oli hõbedane, nägi üsna MacBook Pro moodi välja ning oli 14-tollise 3:2 küljesuhtega ekraaniga.

Kuna realme Booki näidati Euroopa mobiiliesituse ajal, siis on üsna tõenäoline, et need sülearvutid jõuavad ka Euroopa turule. Maailma kõige kiiremini kasvav mobiilibränd realme on praegu olemas ka Eesti turul ja tuntud pigem oma odavate noortele suunatud nutitelefonidega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.