Sülearvutid

Uued Windows 10 sülearvutid on suunatud koolidele ja konkureerivad Chromebookidega

Rubriiki toetab

Microsoft tutvustas äsja mitmeid koostööprojekte erinevates valdkondades, millest üheks on haridusasutused. Peamiselt koolidele ja õpilastele mõeldes on välja toodud uued soodsad sülearvutid, mis peaksid pakkuma konkurentsi ka Chromebookidele.

Koostöös Lenovoga on valmis saadud süler, mille hind jääb 155 euro juurde. 100e nime kandev seade saab endale ka veidi võimsama kaaslase 300e, mis on kaks-ühes seade ning omab ka pliiatsiga kirjutamise võimekusega ekraani. Selle hind jääb 230 euro juurde.

Lisaks tuuakse välja ka kaks sülearvutit arenevatele turgudele. Neist soodsam hakkab maksma umbes 160 eurot ja on Windows Hello toega. Teise mudeli hind jääb 245 euro juurde ning sellel on sarnaselt Lenovo kallimale mudelile pliiatsi tugi, kuid lisaks ka puutetundlik ekraan.

Microsoft tutvustas koolidele mõeldud soodsaid sülereid viimati eelmisel suvel, kuid täiendasin nüüd nende ridu värskete mudelitega. Uued mudelid on pritsmekindlad, tugevama ehitusega, pikema aku vastupidavuse ja kiirema ühenduvusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.