Sülearvutid

Uuring selgitas, millised on lastega perede kõige populaarsemad sülearvutid

USA-s koostatud uuring selgitas välja, millise tootja sülearvuteid eelistatakse enam lastega ja lasteta peredes, vahendab PC Mag. Populaarseimad margid kummagi grupi hulgas on Apple ja HP.

Uuringus osales 3000 vastanut vanusevahemikus 18 kuni 74 aastat. Lastega vastanuid oli veidi rohkem kui ilma lasteta.

Eelistuim bränd vastanute seas oli Apple. Peredes, kus on lapsed oli õunafirma populaarsus 23,1 protsenti ning ilma lasteta perede hulgas 21,1 protsenti. HP suutis ilma lasteta vastanute seas Apple’iga konkurentsis püsida, saavutades tulemuseks täpselt 21 protsenti. Samas lastega perede hulgas kukkus see number 15,7 protsendi peale.

Lastega perede hulgas järgnesid pingereas Samsungi (12,2 %), Delli (11,6 %), Microsofti (6,3 %), LG (4,6 %), Sony (3,7 %) ja Lenovo (3,4 %) sülearvutit.

Sama pingerida ilma lasteta perede hulgas oli aga Dell (14,1 %), Microsoft (7,9 %), Samsung (7,7 %), Lenovo (4,8 %), LG (2,6 %) ja Sony (2,4 %).

Pingerea lõpust võis leida ka Aceri sülearvutid, mille populaarsus oli 3,7 protsenti. Üllataval kombel ei mahtunud sinna aga Asuse mudelid, mis meie turul on suhteliselt populaarsed.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.