Teadus ja tulevik

Astu läbi: TalTechi IT-teaduskond kutsub 26. aprillil virtuaalsele avatud uste päevale

Rubriiki toetab

Tehnikaülikool võtab kõrgharidusega spetsialistide koolitamist tõsiselt, ja selleks, et ka pandeemia ajal oskaksid noored teha teadlikku ja läbimõeldud erialavalikut, ootab ülikool noori virtuaalselt külla 26.–30. aprillil.

Otseülekannet IT-teaduskonna avatud uste päevast saad vaadata 26. aprillil kell 13:00–15:00.

Sel ajal tutvustatakse teaduskonna õppimisvõimalusi ja üliõpilaselu, edasistes töötubades (mida otseülekandest ei näe) on detailsemalt kõne all küberturvalisus, IT-süsteemid, muusika programmeerimine, riistvara ning äri-IT.

Et põnevast programmist rohkem osa saada, registreeru avatud uste päevale siin.

Päeva jooksul tutvustavad TalTechi üliõpilased ja töötajad IT-teaduskonna õppimisvõimalusi, üliõpilaselu, tudengiprojekte, majutusvõimalusi ja palju muud. Lisaks jagavad tudengid minikoverentsil “Üliõpilaselust ja –olust” oma kogemusi ülikooli kandideerimisest, õpingutest, tudengielust ja muudel sisseastujate jaoks olulistel teemadel.

Kogu päeva vältel on kõigil osalejatel võimalik kaasa rääkida, küsimusi küsida ja otse nii üliõpilaste kui õppejõududega suhelda.

Worksupi keskkonnas on aga võimalus suhelda TalTechi õppe- kui karjäärinõustajatega, kes oskavad nõu anda nii vastuvõtutingimuste kui erialavaliku osas. Kavas on ka mitmeid mänge ja võistlusi, mille raames on võimalik võita TalTechi meeneid.

Selles rubriigis vahendame maailma teadusuudiseid, tulevikuvaateid ning oma kõige põnevamaid tegemisi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.