Teadus ja tulevik

Ettevõtlusakadeemias räägitakse investeerimisotsuste mõjutajatest

Rubriiki toetab

Ettevõtlusakadeemia 19. septembri seminaril räägitakse alutavatele ettevõtjatele investeerimisotsustest ja kuidas majandustsüklid neid mõjutavad.

Millised majandussektorid pakuvad parimaid investeerimise võimalusi majandustsükli tõusu- ja langusfaasides? Millised on majandustsükli erinevad faasid ja millises majandustsükli faasis asuvad Eesti, USA ja meie lähinaabrid?

Tule 19. septembril Tallinna Ettevõtlusameti ja Tallinna Tehnikaülikooli koostöös korraldatavale seminarile ja saad ka teada, kuidas rahapoliitika, intressimäärad ja makromajanduse näitajad mõjutavad finantsturgudel toimuvat. Millised on erinevad varaklassid (aktsiad, võlakirjad, kinnisvara ja väärismetallid) ning kuidas erinevad varaklassid majandustsükli erinevates faasides käituvad.

Lektor Kristjan Liivamägi annab Tallinna Tehnikaülikoolis loenguid finantsturgude, rahanduse, panganduse ja finantsjuhtimise teemadel. Ta on tegutsenud investorina finantsturgudel üle 13 aasta ning on varahaldus-ettevõtte KML Invest OÜ juhatuse liige. Talle on omistatud Eesti Panga teaduspreemia, Jaan Poska nimeline stipendium, Tiina Mõisa doktoriõppe stipendium ning ta on valitud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna 2018. aasta parimaks õppejõuks.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on registreerumine: https://www.tallinn.ee/est/ettevotjale/Kuidas-majandustsuklid-mojutavad-investeerimisotsuseid

Seminar toimub 19. septembril 2019 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Innovatsiooni HUB, 0-korrusel, ruum Mek-031 aadressil Raja 15, Tallinn.

Ettevõtlusakadeemia loengutesarja eesmärk on avardada ettevõtlushuviliste majandusalaseid teadmisi ning toetada ettevõtluse ja kõrgkoolide koostööd teadmistepõhise majanduskeskkonna loomisel.

Selles rubriigis vahendame maailma teadusuudiseid, tulevikuvaateid ning oma kõige põnevamaid tegemisi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.