Teadus ja tulevik

Täna algas Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus Võti Tulevikku

Rubriiki toetab

Täna sai avapaugu Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus Võti Tulevikku, mida sel aastal korraldatakse viirusohu tõttu virtuaalselt.

Võti Tulevikku üritusel saavad tudengid võimaluse tutvuda kümnete potentsiaalsete tulevaste tööandjatega, uurida neilt praktika- ja tööpakkumiste kohta ning jõuda selgusele oma karjäärivalikute osas.

Mida täpselt 2.-4. märtsil toimuval üritusel näha ja teha saab ning miks üritusest kindlasti osa tasuks võtta?

Karjääriüritus võib olla uks praktika- või töösuhteni

Karjääriürituse esimesel päeval toimub tõeline virtuaalne karjäärimess, kus osalejatel on võimalik tutvuda ja suhelda paljude erinevate Eesti ettevõtetetega.

Kuna sel aastal toimub üritus virtuaalselt, on osa võtmine veelgi lihtsam ja mugavam ning ei teki ohtu, et mõni tööandja jääb lihtsalt kahe silma vahele.

Veebikeskkonnas on igal ettevõttel oma stend, kus on olemas nii info ettevõtte kohta kui ka võimalus võtta ühendust ettevõtte esindajatega erinevate kanalite kaudu. Kusjuures ettevõtete info jääb veebikeskkonda üles ka pikemalt ehk tudengid saavad firmadega tutvuda ka peale ürituse lõppu.

3. kuni 4. märtsini toimuvad virtuaalkeskkonnas seminarid, mida viivad läbi üritusel osalevad ettevõtted. Kuigi seminarid toimuvad tänavu virtuaalselt, on need see-eest äärmiselt interaktiivsed. Seminare leidub nii inglise kui ka eesti keeles ning 14 põneva seminari seast leiab igaüks kindlasti midagi just endale.

Kogu mess toimub OnlineExpo nimelises veebikeskkonnas, mis tähendab, et osalemiseks ei ole vaja tulla Tallinnasse ega tegelikult isegi Eestis viibida.

Ära maga maha võimalust oma tuleviku kohta rohkem teada saada ning tutvu Võti Tulevikku ajakava, osalevate ettevõtete ja kataloogiga saad lähemalt tutvuda lähemalt sellel leheküljel!

Selles rubriigis vahendame maailma teadusuudiseid, tulevikuvaateid ning oma kõige põnevamaid tegemisi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.