Uudis

4 väga head 4K-telerite diili, mis Eestis hetkel on

See on LG 55-tolline OLED-teler, mille saab kätte 1300 euroga.

4K-telerid on muutunud viimasel ajal niivõrd odavaks, et oleks juba patt endale mitte sellise ekraaniga uut telerit osta. Teistpidi: kui sul on praegu uut telerit vaja ja tahad suuremat kui 32-tollist telerit, siis on üsna raske ka leida telerit, millel ei oleks 4K-ekraani. Me paar tükki leidsime, aga need pigem kinnitavad erandit.

Me uurisime, milliseid telerid Eestis praegu väga hea hinnaga saab. Et mitte mõnda konkreetset poodi reklaamida, siis on meil võetud iga siin toodud teleri kohta parim hind Hinnavaatlusest, kui just mõni ajutine sooduspakkumine paremat hinda ei paku.

Me ei aja siin taga iga diagonaali või pilditehnoloogia kohta raudselt kõige parema hinnaga mudelit, sest tundmatute tootjate 4K-telereid leiab juba naeruväärselt soodsa hinnaga.

Pigem proovime leia telereid, mis oleksid ka päriselt seda raha väärt ja mille ostu me ka ise kaaluksime. Telerite ostu puhul on aga oluline enne neile pilk peale visata, et oma silmaga näha, milline see pildikvaliteet on ja kas sa oled sellega rahul.

Tihti on hea hinnaga saada eelmise või eelmiste aastate mudeleid, aga seekord on siin kõik mudeleid hea hinnaga hoopis käesolevast aastast.

Meie leidsime täna sellised neli head pakkumist:

1. 55-tolline LG OLED-teler

Mudel: LG OLED55B8PLA

Hind: 1299 eurot

See on 2018. aasta mudel, millel on väga hea OLED-ekraan ja hinnaks kõigest 1299 eurot. Parema hinna vist OLED-i üldse ei saa? Arvustuste järgi tasuks seda telerit osta küll. Pead üksnes silmas pidama, et OLED-teleri saad selle raha eest 55-tollise, aga LCD-teleri saaksid palju-palju suurema.

2. Sony 49-tolline teler koos HDRiga

Mudel: Sony KD-49XF7005

Hind: 562 eurot

Sony selle aasta mudel, Androidiga teler, mis on mõistliku hinnaga ja selle raha eest on veel ka HDR pilditehnoloogia pardal, mis teeb ekraanil musta mustemaks ja valge valgemaks.

3. Samsungi 65-tolline teler

Mudel: Samsung UE65NU7092

Hind: 764 eurot

Samsungil on 4K-telerid, mille diagonaal on 40 tolli, saada ka 400 euroga. Leidsime aga midagi hoopis suuremat ja paremat sellest aastast, see on 65-tolline teler, millel on ka HDR olemas ja hind täiesti mõistlik.

4. Philipsi 55-tolline teler

Mudel: Philips 55PUS6703

Hind: 574 eurot

Philipsi 55-tolline teler sellest aastast, millel on olemas Philipsi Ambilight taustavalgustus, sees jookseb Android, HDR-tehnoloogia on olemas. Äkki eelistada seda hoopis Sony’le?

On midagi siit puudu, mille peaks kindlasti lisama? Anna meile kommentaarides teada!

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.