Uudis

5 alternatiivset kauplemisportaali Osta.ee-le

Oksjoniportaal Osta.ee on viimaste päevade jooksul sattunud kasutajate pahameele alla, kuna otsustas hakata mitteaktiivsetelt kasutajatelt igakuiselt küsima 49 sendi suurust haldustasu. Geenius heidab pilgu teistele alternatiivsetele portaalidele, kus on võimalik kodus üleolevad asjad maha müüa.

Soov.ee

Soov.ee kuulub küll samadele omanikele kui Osta.ee, kuid kasutajatel ei tule portaalist kaupade ostmiseks või nende müümiseks luua kontot. Portaalist võib leida suure valiku erinevaid kaupasid, alates sõidukitest ja kinnisvarast, lõpetades tarbeesemete ning koduelektroonikaga.

Bid.ee

Bid.ee näol on tegemist Osta.ee-le sarnase oksjoniportaaliga, kust on võimalik leida suures valikus erinevaid tooteid. Valikus on nii kaupa, mida müüakse oksjoni formaadis, kui ka tooteid, mis on võimalik kohe kindla summa eest välja osta.

Kuldne Börs

Kuldne Börs on üks suurimaid ostu-müügiportaale, kust võib leida nii kinnisvara, sõidukeid, elektroonikakaupa kui ka kodukaupa. Kuulutuste sisestamiseks on küll vaja luua kasutajakonto, kuid kuulutusi saab sirvida ning müüjatega ühendust võtta ilma kontot loomata. Portaal ei paku kaupade oksjoni formaadis müümise võimalust, seega tuleb hinnaläbirääkimisi pidada kirjalikult või suuliselt.

Okidoki

Okidoki on oma olemuselt sarnane Soov.ee või Kuldse Börsi keskkonnale ehk veebileht majutab ostu- ja müügipakkumisi. Kuulutuste lisamiseks on vaja luua konto, kuulutusi saab uudistada ilma kontot loomata.

Okidoki portaalist võib võrreldes teiste keskkondadega leida ka tavapärasest suuremal hulgal venekeelseid kuulutusi.

eBay

EBay on üks maailma kõige populaarsemaid oksjonikeskkondasid ja tihti võib sealt leida ka tooteid, mida ollakse valmis saatma Eestisse. Oma olemuselt on eBay sarnane Osta.ee keskkonnale, kuid kaupa võib sealt leida oluliselt rohkem.

Lisaks eelnevatele portaalidele võib pilgu heita ka keskkondadele nagu Hinnavaatlus, mille foorumites tihtipeale kaupa müüakse, Õunaturg, kus müüakse Apple’i seadmeid ning samuti ka Facebooki müügigruppidele, mis on viimasel ajal väga populaarseks muutunud.

Märksõnad: ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.