Uudis

5 kõige odavamat Eestis müüdavat nutitelefoni, mida saad nüüd ja kohe osta

Kui peaks vaja minema telefoni, mis kasutusel ajutiselt või sobilik kingiks väiksemale lapsele, siis ei ole ilmselt soovi kulutada liialt palju raha. Kuigi alla 100 euro eest võib leida hulganisti vägagi asjalikke telefone, siis on võimalik nutiseadmeid leida veelgi odavamalt.

Siin on ülevaade viiest nutitelefonist, mis hv.ee andmete kohaselt on ühed kõige odavamad, mida Eestis müüakse.

ZTE Blade L110

Hiina telefonitootja ZTE odavmudel pakub 44 euro eest 4-tollist ekraani ning kahe SIM-kaardi kasutamise võimalust. Telefoni seest leiab 1 GB muutmälu ning 8 GB salvestusruumi, mida saab soovi korral mälukaardi abil suurendada.

Telefonil on ka kaamera, mis 2-megapiksline, seega eriti teravaid pilte seadmest oodata ei tasu.

Overmax Vertis 4004 You Black

See neljatollise ekraaniga telefon maksab 44 eurot ning selle eest saab enda valdusesse kaks SIM-kaardi pesa, 512 MB muutmälu ning 4 GB salvestusruumi.

Lisaks on telefonil ka kaamera, mis 5-megapiksline ning ka esikaamera, mis 2-megapiksline. Erilist kasutusrõõmu sellest seadmest küll ei saa, kuid hädapärased asjad peaks siiski saama ära ajada.

Prestigio Wize R3

Selle telefoni tootja on mõnevõrra rohkem tuntud kui eelmiste puhul.

Taaskord neljatollise ekraaniga seade maksab 39,9 eurot ning selle eest saab 480×800 resolutsiooniga ekraani, 512 MB muutmälu, 4 GB salvestusruumi ning 5-megapikslise põhikaamera.

Kruger & Matz Move 6 Mini

See neljatollise ekraaniga telefon maksab aga 38 eurot ning selle eest saab kaks SIM-kaardi pesa, 1 GB muutmälu, 8 GB salvestusruumi ning ka kaamera, millest küll ilmselt liialt palju rõõmu tunda ei saa.

Telefoni aku suuruseks on 1400 mAhi, kuid arvestades üsnagi nõrkasid sisekomponente võib see siiski üksjagu aega vastu pidada.

Allview P42 Black

See 37,36 eurot maksev telefon pakub neljatollist ekraani ning 512 MB muutmälu. Samuti saab 8 gigabaiti salvestusruumi ning 5-meapikslise põhikaamera. Telefoni saab pista ka kaks SIM-kaarti.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.