Uudis

5 telefoni, mis maksavad vähem kui 400 eurot ja mida me osta soovitame

Geenius andis hiljuti ülevaate kõige parematest telefonidest, mida Eestist osta saab. Nüüd paneme ritta aga head ja mõistliku hinnaga telefonid.

Tegu ei ole liialt odavate ega liialt kallite telefonidega, pigem on kriteeriumiteks võetud hea hinna-kvaliteedi suhe.

Arvestades, et telefonide hinnad küündivad tuhande euro juurde, võtsime telefoni heaks hinnaks kuni 400 eurot. Seega pole tegu säästutelefonidega, kuid arvestades tippklassi hinda, on need üsna odavad.

Xiaomi Mi A1

Loe Geeniuse arvustust siit.

Tegu on telefoniga, mis vaatamata taskukohasele hinnale pakub palju head. Telefoni sees elab puhas Android, mis pakub igati meeldivat kasutuskogemust.

Lisaks sellele on seadme hinnale vaatamata kasutatud võrdlemisi korralikku riistvara, mis teeb sellest hea telefoni inimesele, kes ei nõua telefonist liiga paljut, kuid ei soovi siiski kasutada seadet, mis pidevalt hangub või kõige olulisemal hetkel abita jätab.

Telefoni hind algab umbes 180 euro juurest.

Samsung Galaxy A8

Loe Geeniuse arvustust siit.

Kui Samung Galaxy A8 müügile jõudis, siis soovitas Geenius telefoni mitte osta, kuna selle hind oli lihtsalt liiga kõrge. Nüüd on hind aga tublisti langenud, tehes sellest telefoni, mis pakub väga korralikku riistvara igati konkurentsivõimelise hinnaga.

Galaxy A8 suurimateks trumpideks on selle disain, kaamera ning ekraan, mis peaks rahuldama ka üsnagi nõudliku kasutaja vajadused.

Telefoni hind algab umbes 330 euro juurest. 

Honor 9 Lite

Loe Geeniuse arvustust siit.

See hea hinnaga telefon toob lauale palju head, millest suurimaks trumbiks on korralik aku, mis pakub võimalust telefoni ilma laadimata muretult pikka aega kasutada. Lisaks sellele on asjalik ka ülejäänud riistvara, mis vaatamata üsnagi taskukohasele hinnale probleeme tekitada ei tohiks.

Telefoni hind algab umbes 230 euro juurest.

Apple iPhone SE

iPhone SE

Loe Geeniuse arvustust siit.

iPhone SE on telefon, mida oleme julgenud juba pikalt soovitada. See on iPhone, mis maksab alla 300 euro. Kuigi välja on tulnud mitmeid uusi iPhone’e, siis Apple’i seadmetele omaselt on SE korralikult vastu pidanud ning selle kaamera ja riistvara on veel piisavalt korralikud, et telefoni muretult igapäevaselt kasutada.

Samuti on telefon Apple’ile omaselt saanud tarkvarauuendusi, seega ei jää selle telefoni ostmisel väga millestki ilma.

Telefoni hind algab umbes 290 euro juurest.

Samsung Galaxy S7

Loe Geeniuse arvustust siit.

Ükski hea hinnaga telefonide lugu poleks õige ilma mõne vana lipulaevata. Sel korral soovitaks Geenius kaaluda Galaxy S7 ostu. Tegu on paar põlvkonda vana lipulaevaga, mis suudab sellest hoolimata üllatada siiani konkurentsivõimelise disaini ning kaameraga.

Lisaks sellele on telefoni hind korralikult kukkunud, seega saab kõik hea veelgi odavama hinna eest.

Telefoni hind algab 350 euro juurest.

Kõige odavam hind on hv.ee poolt pakutud madalaim hind.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.