Uudis

Aasia töölistele rahaülekandeid pakkuv Eesti firma avas kontori Malaisias

Eesti ettevõtjate idufirma TransferFriend on Aasia fintech-sektoris tegutsev ettevõte, mis pakub pangakontota võõrtöölistele raha ülekandmiseks unikaalset lahendust turul, mille maht aastas on hinnanguliselt 580 miljardit dollarit. TransferFriendi äppi on käesoleva aasta algusest Google Play’st alla laaditudd juba üle 20 000 korra.

Neljapäeval, 21. septembril võõrustas TransferFriendi meeskond Kuala Lumpuri kontoris ettevõtluse arendamise sihtasutuse äridelegatsiooni liikmeid, teatas firma pressiteates. Külalisi võtsid vastu iduettevõtte asutaja Herkki Väliste ja tegevjuht Siim Säinas. Mõlemad on regioonis elanud aastaid ning kursis kohaliku elu vajaduste ja eripäradega, mille tulemusena TransferFriend sündiski ning on oma valdkonna innovaatoriks.

Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas tunnustas vastuvõtul enda avakõnes TransferFriendi teistest eristuvat ideed, mis selgelt põimub ka missiooniga muuta maailma. Singapuri ja Malaisiat külastava äridelegatsioonile lisaks olid külaliste hulgas ka Riho Kruuv (Eesti suursaadik Malaisias), Sonny Aswani (Eesti aukonsul Singapuris) ja Indrek Pällo (EASi Singapuri esinduse juht).

Foto: TransferFriend
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.