Uudis

Ampler paiskas müügile kolm uut elektriratast

Eestimaine elektrijalgrataste tootja Ampler Bikes tutvustas uut kolmest rattamudelist koosnevat seeriat, mis asendavad seni tootevalikus olnud jalgrattad.

Kõik uued elektrirattad suudavad ühe laadimisega läbida kuni 70 kilomeetrit, kuid nende ehitus ja eesmärk on erinevad. Uuteks ratasteks on:

Ampler Curt – See on kiire tänavaratas, millel on olemas kõik, mida üks linnaratas vajada võib: sügavad veljed, süsinikkahvel ja sirge juhtraud. Curt kaalub 14,1 kg. Mudel on saadaval nii ühe- kui ka 10-käigulisena.

Ampler Stout – See on klassikaline linnaratas. 9-käiguline Stout on varustatud laiade rehvide, kõrge juhtraua ning porilaudadega. Ratas saab lubaduste kohaselt hakkama iga olukorraga ning kaalub 16,4 kg.

Ampler Stellar – See on modernne linnaratas, mis annab ratturile igapäevasteks sõitudeks vajaliku mugavuse. Sel on laiad rehvid, 9 käiku ja porilauad, ratas kaalub 16,4 kg.

Stout ja Stellar mudelite alghinnaks on 2290 eurot, Curti alghinnaks 2490. Rataste hind võib lisavarustuse lisamisega kerkida.

Ampleri tegevjuht Ardo Kaurit sõnas Geeniusele, et uued mudelid on arendatud eelmiste mudelite põhjal, seega vahetasid uued mudelid vanad välja ning need ei ole enam saadaval.

“Ampler keskendub kergete elektrijalgrataste arendamisele, mis on mõeldud igapäevaseks liiklemiseks linnakeskkonnas. Vastvalminud mudelivalik on meie nägemus, millised võiksid olla modernsed linnarattad, millega muretult igapäevasi sõite nautida,” rääkis Kaurit põhjustest, miks on uued rattad just sellised.

Kõik rattad valmivad tellimuse peale Ampleri töökojas Tallinnas ning neid saab osta vaid firma enda kodulehelt. Aprillis avatakse siiski ka esimese Ampleri esinduse Berliinis.

Ampler käivitas esimese rahvusvahelise müügikampaania 2016. aastal rahvarahastuskeskkonna Indigogo kaudu, täites oma eesmaärgi ja kogudes edukalt alustamiseks vajalikud 158 000 dollarit kuu ajaga. Hetkel sõidab Ampleri nutirattaid ringi 21 riigis, kokku on kaherattalisi toodetud enam kui 800.

Märksõnad: ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.