Uudis

Android 11 esimene beetaversioon nägi täna ilmavalgust, mis on seal uut?

Androidi järgmine versioon on Android 11.Shutterstock

Kuigi Google otsustas Android 11 beetaversiooni esitluse määramatuks ajaks edasi lükata, said valitud Pixel 4 telefoni kasutajad siiski täna võimaluse seda järele proovida. XDA Developers jagab informatsiooni, mida kõike värske versioon pakub.

Esimene suurem muudatus on Android 11-l muusikapleieri paigutus. Nüüd saad selle liigutada ka rippmenüüsse, kus see hakkab paiknema menüü üleval (või kui tuleb korraga palju teavitusi, siis liigub see menüü alla).

Android 11 beeta pakub võimalust kasutada ka uusi ikoone ning valikus on kolm erinevat kuju. See on hetkel ka ilmselt kõige rohkem negatiivset vastukaja saanud uuendus. Vaata uusi kujusid altpoolt:

Android 11-ga tuleb kaasa ka muid uuendusi, mis teevad elu hulga lihtsamaks. Uus versioon pakub võimalust kasutada näiteks sisseehitatud ekraanisalvestajat (praegu peab kasutama ekraanil toimuvast video tegemiseks kolmandaid äppe), muuta ekraani puudutuse tundlikkust (kasulik neile, kes kasutavad erinevaid ekraanikaitsjaid), lisaks saab nüüd häälteavitused maha keerata video vaatamise ajal.

Mõistagi pole beetaversioon lõplik ja muudatusi tuleb veel. Hetkel pole teada, millal Android 11 välja tuleb.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.