Uudis

Ärifestival sTARTUp Day 2019 tuleb oluliselt suurem kui varem

Foto: Raido Vint

23.-25. jaanuaril 2019 toimub Tartus Baltikumi suurim ärifestival sTARTUp Day. Kolmandat korda toimuv, Eesti innovatiivseima festivali tiitli pälvinud festival teeb võimsa kasvu.

Värskendust saab ka festivali formaat – senise ühe põhipäeva asemel saab olema kaks. “Kui eelmistel aastal on külastanud festivali üle 2600 osaleja 33 eri riigist, siis seekord oleme eesmärgiks seadnud 4000 osalejat,” rääkis sTARTUp Day projektijuht Ermo Tikk.

Kuna festival kasvab ja Tartu on teatavasti heade mõtete linn, toimub seekordne festival Tartu Ülikooli spordihoones, mis selleks ajaks saab täiesti uue näo ja funktsionaalsuse. “sTARTUp Day otsib alati uusi, põnevaid üritusepaikasid. Loodame sellega ka teisi inspireerida ja näidata, et pealtnäha ebatraditsioonilistes kohtades saab edukalt suurüritusi korraldada,” sõnas Tikk.

“Siiani puudus Tartus koht suuremate, enam kui 2000 osalejatega ürituste läbiviimiseks. Rõõm on tõdeda, et peagi hakkab spordihoone seda tühimikku täitma, pakkudes võimalust korraldada suuri teadus-, spordi- ja kultuuriüritusi,” rääkis Tartu Ülikooli Spordihoone juhatuse esimees Harry Lemberg.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.