Uudis

Äsja töötajaid koondanud Ragnar Sass pakub idufirmadele tasuta kontoripinda ja investeeringuid

Pipedrive kaasasutaja Ragnar Sass.Foto: Pipedrive/Tõnu Tunnel

Mitmel järjestikul aastal Eesti erasektori unisteste tööandjaks nimetatud müügitarkvara Pipedrive kaasasutaja ning kiirendi LIFT99 asutaja Ragnar Sass tegi idufirmade asutajatele avaliku pöördumise, milles pakub neile tasuta kontoripinda ning hea idee ja teostuse eest ka investeeringut.

Sassi pöördumise ajendiks on praegused koondamislained nimekates idufirmades nagu näiteks Starship, Veriff ning ka tema enda kaasasutatud Pipedrive’is.

Sass annab tasuta nõu, kontoripinna ja teeb investeeringu

Ragnar Sass postitas eile ühismeediasse pöördumise hiljuti idufirmades töö kaotanud inimestele, milles ärgitas neid hakkama töötama oma enda ideede kallal.

Sassi sõnul teab ta väga hästi, mis tunne on olla koondatud, kuna koges seda ise 2007. aastal, mis ajendaski teda oma esimest idufirmat looma, mis küll ebaõnnestus.

Eestis ja Ukrainas idufirma maastikut elus hoidev Sass ootab spetsiaalselt loodud meiliaadressile fuckcorona@lift99.co e-kirju ideedest ning vastutasuks annab tagasisidet ja parimatele ka kaks kuud tasuta kontoripinda LIFT99 kiirendi jagatud kontorites Tallinnas või Kiievis.

Lisaks sellele lubab Sass investeerida 10 000 eurot neisse idufirmadesse, mis on kahe kuuga suutnud oma idee prototüübi näol teostada ning ka esimese müügi teinud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.