Uudis

Asjade interneti ebavajalikkuse uus tase: tark kassikast, mis sulle sõnumeid saadab

Just said sõnumi, et kassi ülesanne on edukalt täidetud!

Paar nädalat tagasi leidis Hans Lõugas hulga ebavajalikke asjade interneti leiutisi, mis CES 2019 tehnikamessil välja toodi, kuid üks väga oluline ja innovatiivne seade jäi tal kahe silma vahele.

Nimelt on välja kuulutatud tark kassikast, mis saadab sulle telefoni sõnumi, kui kass sinna sisse läheb. Tegelikult ka. Lisaks saad äpist jälgida, kui palju liiva kastis on ja üldse.

Ma saan väga hästi aru, et kassikasti puhastamine on üks tüütumaid asju üldse. Mais müüki tulev LavvieBot on kassikast, mis puhastab ennast ise.

Kui kass käib seal sees ära, siis rehitsetakse see puhtaks ja sinu töö on mingi aja tagant siis see kogumiskast puhastada. Kui see täis saab, siis sulle tuleb sõnum! Kui kassiliiva pole piisavalt, siis tuleb sulle sõnum, et vala seda juurde.

Kõige selle juures saad veel äpist kassiliiva automaatselt juurde tellida ja nagu varem selliste teenuste puhul on olnud, siis on need üsna kallid.

Aga see kast näeb välja ise vähemalt uhke, nagu väike pesumasin, kuhu kass saab sisse ronida ja see sobib ka ideaalselt elutuppa disainielemendiks, nagu allolevast videost koos rahulolematu kassiga näha on.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.