Uudis

Asjade interneti veel kõrgem tase: nüüd saab abikaasalt nupuvajutusega seksi tellida

See nupp päästab sind teise inimesega rääkimisest. Lõpuks ometi!

Tahad armsamaga täiskasvanute kombel aega veeta, aga kuidagi ei leia õigeid sõnu? Nüüd on selle jaoks nupp olemas, mida vajutades saad enda soovidest kaaslasele märku anda. Temal on aga oma nupp, millega ta saab märku anda, kas ta tahab sinuga intiimselt aega veeta või mitte. Mida? Misasja? Miks?

See toode tundub nii ajuvabalt mõttetu, et esimesena tuli pähe kujutlus sellest, kui palju plastikut see jura kulutada võiks.

Igatahes on Love Sync paar nupukesi. Sinul ja temal on nupp. Kui sina tahaksid oma kallimaga vahekorda astuda, vajutad oma nuppu ja jääd, nagu Pavlovi koer reaktsiooni ootama. K

ui tema tahab sama, vajutab ta oma nuppu, ja edasi peate ise hakkama saama. Kui ta ei taha, saab ta oma nuppu neli sekundit all hoida (miks nii kaua?) ja sinu nupp annab sulle kurvast uudisest teada. Või siis võib ta lihtsalt vajutamata jätta, tulemus on vist sama… ma ei tea. Igatahes ei pea te sellest omavahel rääkima.

Meil on probleem. Ja see läheb vist hullemaks. Sest viimase paari nädala jooksul oleme me pidanud kirjutama nii telefoni teavitavast kassikastist  kui ka külmkapist, mis ütleb sulle, et uks on lahti, aga seda ise kinni panna ei oska.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.