Uudis

Asuse kahe ekraaniga sülearvuti näitab teed tulevikku

Me oleme juba pikalt oodanud, kas sülearvutite järgmine moeröögatus on ka klaviatuuri asendamine ekraaniga ehk kahe ekraaniga arvutid. Asus on poolel teel sinna, sest nende uuel ZenBook Pro Duol on küll kaks ekraani, kuid klaviatuuri leiab ikka veel ka.

Mõlemad ekraanid on 4K resolutsioonis, peamine on 15-tolline OLED-paneel ning alumine on 32:9 küljesuhtega IPS-paneel. Põhimõtteliselt on tegu samalaadse asjaga nagu MacBookidel on TouchBar, kuid see on väga palju suurem.

Asus on suutnud korpusesse mahutada ka küll täissuuruses klaviatuuri, kuid see on kolinud väga alumisse serva ning puuteplaat üldsegi sellest paremale. Kui mugav sellise arvuti kasutamine päriselt on, tekitab kindlasti küsimusi.

Põhimõtteliselt saab väiksemat ekraani kasutadagi kui teist kuvarit: sinna saab tõsta rakendusi või vaadata seal filme või selle isegi kaheks 16:9 ekraaniks jagada.

Eriti huvitav näeb välja see, kui alumine ekraan ülemise pikenduseks teha, nii et rakendused algavad suure ekraani ülaosast ja lõppevad klaviatuuri juures.

Asus pole veel teatanud, kus, kunas ja mis hinnaga uus arvuti müügile tuleb.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.