Uudis

Geeniuse Tagatuba on avalik jututuba, kus saab värskemate uudiste üle arutleda

geeniusetagatuba.jpg

Avasime mõnda aeg tagasi avaliku jututoa, kus iga huviline saab uudistega seotud või muudel teemadel juttu ajada. Kui tagatuba tähistab Eestis paljude organisatsioonide jaoks salajast otsuste langetamise kohta, siis Geeniuse tagatuba on täiesti avalik. Otsustasimegi meie avalikku jututuba kutsuda sellise nimega.

Jututuba töötab Slacki suhtlusplatvormil ja seda saab külastada veebis, eraldiseisva arvutiprogrammiga või mobiiliäpis. Jututuppa pääsemiseks tuleb registreerida endale konto (NB! lisame uusi kasutajaid järk-järgult*).

Kuidas jututuppa pääseb?

  1. Telli omale e-postiga kutse. Selleks vajuta siia sisesta oma meiliaadress, millega soovid konto teha.
  2. Sinu postkasti tuleb kiri* teemaga “Hans Lõugas invited you to Geeniuse tagatuba on Slack”. Kui sa kohe kutset ei näe, oota mõni minut ja kontrolli rämpsposti kausta, kuhu see võis eksikombel minna.
  3. Kui vajutad kirjas nupule “Join Team”, avaneb registreerimisleht. Täida ära väljad oma nime, kasutajanime ja parooliga.
  4. Kui konto on valmis, tule jututuppa:

Geeniuse tagatuba on vaba koht suhtlemiseks päevakajalistel või muudel teemadel, rangeid ettekirjutusi pole. Palume ainult teiste suhtes viisakas olla.

*NB! Lisame uusi inimesi jututuppa järk-järgult. Kui suur hulk inimesi on korraga tellinud omale kutse, aga pole seda veel vastu võtnud, ei pruugi järgmistele tellijatele kutset e-postiga kohe saabuda. Kui eelmised liitujad on kutse vastu võtnud ning jututoa kasutajaks registreerinud, saame ka järgmistele kutse välja saata. Seega kui sa kohe kutset ei saa, proovi veidi aja pärast hiljem uuesti. Kui probleem püsib, kirjuta geenius@geenius.ee

Uuendatud 15.05.2017

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.