Uudis

Beatsi uued kõrvaklapid on nagu AirPodsid steroididel

Uued Powerbeats Pro kõrvaklapid.

Beats kõlarite ja kõrvaklappide tootmise osa Apple’ist lasi välja uued Powerbeats Pro kõrvaklapid, mis on edasiarendus Apple AirPods klappidest

Sarnaselt AirPods klappidele on Powerbeats klapid mõlemad juhtmevabad, isegi kahte klappi ei ühenda juhe. Lisaks on klapid kõrvasisesed, nii et väljast kostev müra peaks olema oluliselt vähendatud.

Samuti on klappide aku kestvus kõvasti pikem, klapid peaks töötama järjest ühe laadimisega üheksa tundi. AirPodside tööaeg on umbes viis tundi.

Klappidel on ka uus H1 kiip, mis esimesena jõudis uutesse AirPods 2 klappidesse. See tähendab, et karbist välja võttes ühendavad klapid end mõne iOS seadmega automaatselt ning mugavalt, kuvades iPhone’is või Macis ka klappide aku seisu.

Lisaks vahetavad klapid heliallikat automaatselt nutikella, telefoni, tahvelarvuti või arvuti vahel. Klapid toetavad ka Hey Siri häälkäsklust, et ilma ühtegi liigutust tegemata Apple’i nutiassistent välja kutsuda.

Oluline täiendus on ka neile, kellele ei sobi puutetundlikud nupud. Mõlemal klapil on füüsilised juhtnupud helitugevuse reguleerimiseks ning lugude vahel vahetamiseks. Lisaks panevad klapid mängiva meedia automaatselt pausile, kui üks klapp kõrvast eemaldada või jätkavad mängimist siis, kui klapid taas kõrva pista.

Klappidel on ka niiskuskindlus, seega peaksid nad sobima sportimiseks ja välja kannatama igasuguse higi.

Miinustena võib klappide puhul välja tuua suure laadimiskarbi ning juhtmevaba laadimise puudumise.

Klapid hakkavad maksma 249 dollarit ja jõuavad müügile mais.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.