Uudis

Bikeep laieneb Bangkoki, Reykvjaviki, Washingtoni ja Brüsselisse

Rattaparklate looja Bikeep laieneb peagi Bangkoki, Washingtoni ja Brüsselisse ning sel nädalal tullakse Eestis välja ka rakendusega, mille abil on võimalik broneerida koht jalgrattaparklas.

“Edu ja laienemine pole meie jaoks üllatusena tulnud. Oleme alati teadnud, et Bikeepi näol on tegu lahendusega, mis sobitub paljudele turgudele ja oleme järjest oma eesmärke täitmas. See on tegelikult alles algus,” sõnas ettevõtte juht Kristjan Lind, kes on Bikeepi peakontori kolinud San Franciscosse.

Igapäevaselt töötatakse 10-liikmelise meeskonnaga selle nimel, et olla maailma turvaliseim ja mugavaim jalgrattaparkla. Bikeepi parkimissüsteemil on ööpäevaringne klienditeenindus: kui keegi üritab jalgratast varastada, läheb tööle alarm ja kohe saab signaali ka turvafirma.

Ka elektrirattad

Viimaste aastate arengute tulemusel saab Bikeepi parklas laadida ka elektriratast.

“Elektrirataste laadimine ei ole veel kaugeltki valmis, Prototroni toel tegime esimesed töötavad prototüüp- lahendused, mis aitasid meil mõista selle sektori üksikasju oluliselt detailsemalt. Seega ühest küljest käib meil praegu töö, et elektrirataste laadimine suuremas mahus Bikeep parklatesse integreerida ning teisalt keskendume aktiivselt olemasoleva nutiparkla kui toote eksportimisse,” ütles Lind ja lisas, et Prototron ideaalne võimalus just neile, kes soovivad oma ideed katsetada ja edasi arendada.

Bikeepi viisaastaku plaan näeb ette toote ja idee lihtsustamist ja standardiseerimist. “Viie aasta jooksul tahame saavutada olukorra, kus Bikeep on pigem rattaparkimise norm kui midagi erilist,” lisas Lind.

Ühtekokku on Bikeepil üle miljoni kasutaja ja 1000 parkimiskoha üle kogu maailma. Bikeepi parklatest pole kunagi ühtki jalgratast varastatud.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.