Uudis

Bird, Tuul või Bolt: kes pakub soodsaimat elektritõukerataste laenutust?

Birdi, Tuule ja Bolti tõukerattad.Kollaaž

Tänasest on Tallinna tänavatel kolme firma elektritõukerattad: kaks kodumaist tegijat Tuule ja Bolti näol ning USA firma nimega Bird, kelle tõukerattaid pakub Prime.Bike frantsiisilepingu alusel.

Kuivõrd konkurents on eelmise aastaga võrreldes suurenenud, on paslik visata peale pilk ka hindadele ja välja selgitada, kelle tõukerataste rentimine pangakontolt kõige väiksema summa võtab.

Tuule elektritõukerataste laenutamise alustamistasu on tavahinnana 1 euro ning edaspidi rakendub minutihind 0,15 eurot. Tuule tõukeratastega saab sõita Kesklinnas, Kalamajas, mööndustega ka Ülemistel, Mustamäel, Haaberstis ja Pirital.

Täpselt sama hind on ka Birdil. Alustamistasu 1 euro ning minutihind 0,15 eurot. Sõitmispiirkond on teistest veidi väiksem, Mustamäele ega Haaberstisse sõita ei saa ning piirduma peab Kesklinna, Kristiine ja Kalamajaga.

Bolt on aga valinud veidi odavama hinna. Sõidualustamistasu on 0,5 eurot, aga minutihind on sarnaselt teistele 0,15 senti. Bolt laseb sõita ka Peetrisse ja Viimsisse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.