Uudis

Bolt alustas tegevust Londonis ja lisas äppi paanikanupu

Eesti idufirma Bolt käivitas täna tegevuse Londonis ning teenindab kogu Suur-Londoni piirkonda – sõiduki võib tellida ka Gatwicki, Heathrow, Lutoni või Stanstedi lennujaama.

Suur-Londoni piirkonnas elab pea 9 miljonit inimest ning linna külastab 30 miljonit turisti aastas.

Bolti asutaja Markus Villigi sõnul tähendab Bolti saabumine Londonisse, et esimest korda on Euroopa suurimate transpordimahtudega metropolis tekkinud tõsisem konkurent Uberile. See omakorda on hea uudis nii autojuhtidele kui sõitjatele, kelle jaoks seni on valik olnud napp.

“Toimetame täna enam kui kolmekümnes riigis üle maailma ja oleme näinud, kuidas konkurentsi elavnemine toob kaasa madalamad hinnad klientidele ja parema teenistuse juhtidele,” ütles Villig. “Oleme veendunud, et nii läheb ka Londonis.”

Londonis käivitub Bolti tegevus koos äpisisese paanikanupuga, mis lisab turvatunnet juhile ja reisjatele. Nupule vajutamine loob ühenduse politseiga ja saadab sõnumi ööpäevaringselt töötavale klienditoeüksusele.

“Londoni-suuruses linnas on turvalisusel suurem kaal ja sellele vastavad ka regulaatori ootused,” rääkis Villig. “Kuna konkurendid ei ole minevikus turvalisust piisavalt tähtsaks pidanud, on ka nõuded karmistunud.”

Täna Pariisis ja Madridis toimivat elektritõukerataste renditeenust Bolt Londonis esialgu ei paku.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.