Uudis

Bolt hakkab tänasest süüa kohale viima ka Leedus

Bolti toidukuller.Foto: Bolt

Bolt käivitab tänasest Leedu pealinnas Vilniuses toidu tellimise teenuse Bolt Food. Augusti lõpus Tallinnas käivitatud teenus võimaldab kasutajatel mobiilirakenduse abil restoranidest toitu tellida.

Nagu Tallinnas, saab ka Vilniuses esimestel nädalatel toitu tellida ilma kohaletoomistasuta, makstes vaid tellitud toidu eest.

“Leedus tegutsetud viie aasta jooksul oleme loonud hea suhte rakenduse kasutajatega. Oleme täheldanud, et toidu tellimise teenuse järgi on suur nõudlus ning meil on kogemus ja hea arusaamine kohalikust turust. Seega oli Bolt Foodi käivitamine Leedus loomulik samm,” kommenteeris Bolti Leedu tegevjuht Andrius Pacevičius.

Vilnius on teine linn, kus ettevõte toidu tellimise teenust pakub. Hetkel saavad kasutajad toitu tellida enam kui 130 Vilniuse restoranist. Tulevikus on plaanis teenust laiendada ka teistesse Leedu linnadesse nagu Kaunas ja Klaipeda.

Ettevalmistused tegevuse alustamiseks käivad ka Lätis, Lõuna-Aafrika Vabariigis ning teistes Euroopa ja Aafrika linnades. Bolt hakkas Leedus sõidujagamisteenust pakkuma 2014. aastal, sel suvel lisandusid Vilniusesse ja Kaunasesse ka elektritõukerattad.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.