Uudis

Bolt hakkab toitu koju viima ka lõunanaabritele

Bolti toidukuller.Foto: Bolt

Bolt käivitab tänasest Läti pealinnas Riias toidu tellimise teenuse Bolt Food. Möödunud aastal Eestis ja Leedus käivitatud teenus võimaldab kasutajatel mobiilirakenduse abil restoranidest toitu tellida.

Bolt Foodi teenuse tutvustamiseks on esialgu kõigi tellimuste kohaletoomine lähedalasuvatest restoranidest tasuta.

“Oleme Lätis tegutsenud viis aastat ning selle ajaga loonud head suhted suhted ja kindla põhja tegevuse laiendamiseks. Meie teenuste järgi on suur nõudlus ning meil on kogemus ja hea arusaamine kohalikust turust. Seega oli Bolt Foodi käivitamine Lätis meile loomulik samm,” kommenteeris Bolti Läti tegevjuht Kārlis Ķezberis

Riia on neljas linn, kus Bolt toidu tellimise teenust pakub. Möödunud aasta suvel käivitus teenus Tallinnas ning sügisel Tartus ja Vilniuses. Hetkel saavad kasutajad toitu tellida enam kui 170 Riia söögikohast nagu McDonald’s, Lido ja Čili pica.

“Meie eesmärk on pakkuda kiiret ja mugavat teenust, mistõttu on meie kullerite võrgustik väga lai. Sõidujagamisteenuse platvormina on meile oluline pakkuda kõigile kulleritele parimat tuge, et tagada kõrge teeninduskvaliteet ning samal ajal pakkuda parimat hinda igale kliendile,” lisas Ķezberis.

Bolt hakkas Lätis sõidujagamisteenust pakkuma 2014. aastal ning tegutseb viies linnas. Sel suvel lisandusid Riiga ka elektritõukerattad.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.