Uudis

Boltiga saad nüüd toitu tellida ka Tartus

Bolt Food on nüüd ka Tartus.

Bolt käivitab tänasest Tartus teenuse Bolt Food, mis võimaldab kasutajatel mobiilirakenduse abil restoranidest toitu tellida. Esialgu on toidu kohaletoomine Bolt Food rakenduse kaudu tasuta, kliendil tuleb maksta ainult tellitud toitu eest.

“Alustasime Bolt Foodiga selle aasta augustis Tallinnas. Nüüdseks tegutseme lisaks Tallinnale ka Vilniuses ja Tartus. Mul on väga hea meel, et saame pakkuda Bolt Foodi linnades, kus inimesed usaldavad ja kasutavad Bolti,” kommenteeris Bolt Foodi Baltikumi juht Dmitri Luchin.

Toidu tellimiseks tuleb telefoni laadida Bolt Food rakendus, kust näeb valikus olevaid restorane ja nende menüüd. Enne tellimuse kinnitamist näitab rakendus tellimuse hinda ja eeldatavat kojutoomise aega. Tellimuse eest maksmiseks peab sisestama rakendusse oma pangakaardi andmed.

“Meile on oluline pakkuda taskukohast, kiiret ja mugavat teenust kõigile meie kasutajatele ning paremaid teenimisvõimalusi meie juhtidele. Lähtume nendest põhimõtetest ka Bolt Foodi puhul. Teeme koostööd parimate kohalike restoranidega ja toidukohtadega, et kasutajad saaksid leida nii uusi maitseelamusi kui ka enda vanu lemmikuid,” lisas Luchin.

Tartust saab kolmas linn, kus ettevõte toidu tellimise teenust pakub. Hetkel saavad kasutajad toitu tellida enam kui 45 restoranist, nende hulgas on näiteks McDonald’s, Kolm Tilli, Uulits, Waksal Express, Kauss ja Fasters.

Tulevikus on plaanis teenust laiendada ka teistesse linnadesse. Ettevalmistused tegevuse alustamiseks käivad ka Lätis, Lõuna-Aafrika Vabariigis ning teistes Euroopa ja Aafrika linnades.

Restoranid ja kullerid saavad teenusega liituda siin.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.