Uudis

Boltiga Tallinnast välja sõites tuleb arvestada nüüd lisatasuga: kui suured need on?

Bolti auto.Foto: Reuters

Taksoäpp Boltiga tellitavates taksodes kehtestati 14. juunist lisatasu sõitudele, mis algavad Tallinnast, kuid mille sihtkoht asub Tallinnast väljas. Lisatasu puudutab ettevõtte kinnitusel kindlaid piirkondi, kirjutab ERR.

Bolt saatis ka nimekirja Tallinna läheduses asuvate piirkondadest, millele on kehtestatud lisatasu. Näiteks Tallinna piirest Murastesse, Sakku või Sauele sõites lisandub tavalisele kilomeetripõhisele tasule viis eurot, Keilasse sõites aga koguni seitse eurot. Neli eurot lisandub arvele, kui sõita Tallinnast Maardusse või Jürisse, kaks eurot tuleb juurde maksta sõidu eest Tabasallu või Laagrisse.

Bolti kodulehel lisatasude kehtestamise kohta info puudub. Bolti esindaja ütles, et teavitatud pole inimesi seetõttu, et tegu on uue funktsiooniga ja praegu alles kaalutakse “antud toote plusse ja miinuseid”.

Lisatasu, mida esindaja nimetas toll fee‘ks, pidavat motiveerima taksojuhte töötama aktiivsemalt ka piirkondades väljaspool Tallinna ning et tegu on klientide enda ettepanekuga.

Loe pikemalt ERR-ist.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.