Uudis

Chrome püsib vankumatult veebilehitsejate edetabeli tipus

StatCounteri poolt korraldatud uuringu tulemustest selgub, et Chrome’i populaarsus võrreldes teiste veebilehitsejatega on mäekõrgune.

Softpedia News annab teada, et juunikuu tulemuste põhjal on Chrome’i osakaal kasutajate seas 67 protsenti, mis on pea kuus korda suurem kui järgmisele kohale platseerunud Firefox 12 protsendiga.

Kolmandat kohta hoiab Internet Explorer veidi enam kui seitsme protsendiga ja neljandalt positsioonilt leiab Apple Safari veebilehitseja umbes viie protsendiga.

Huvitaval kombel pole suutnud Edge brauser üle lüüa vana hea Internet Exploreri numbreid ning lõpetab esiviisiku nelja protsendiga.

Kui teiste veebilehitsejate tulemusi võib pidada ootuspäraseks, siis Microsoft ei ole kindlasti rahul nende Windows 10 platvormile välja toodud Edge’i tulemustega. Eriti arvestades asjaolu, et Internet Explorer enam uuendusi ei saa ning kogu rõhk on pööratud uue veebilehitseja arendamisele.

Mis puudutab mobiilide veebilehitsejaid, siis ka siin kuulub kindel esikoht Chrome’ile 56 protsendiga. Tänu Apple’i nutiseadmetele on aga teisel positsioonil Safari brauser 17 protsendilise osakaaluga.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.