Uudis

Circle K selgitab: miks Easy Fuel äpp vahepeal normaalselt ei töötanud?

Circle K Easy Fuel äpp peaks nüüd korrektselt töötama.Foto: Shutterstock

Circle K tõi turule hiljuti uue rakenduse, millega saavad kliendid tankida numbrimärgiga. See tähendab, et tanklasse sisse sõites saab autot tankida ilma, et peaks kuskile pangakaardi sisestama. Nimelt kasutab äpp numbrimärgi tuvastust ja saab sellega aru, kes parasjagu tangib.

Kuigi Easy Fuel on väljas juba kevadest saadik märkasime, et äpp ei tööta päris nii nagu peab. Esiteks oli rakendus, vähemalt meie testides, tohutult aeglane ja jooksis tihti kokku. Rakenduse alumise tegumiriba peal olevatele valikutele vajutades avanesid need vahel 5–20 sekundit. Mõnikord ei avanenud üldse. Äpi hinnanguid ja kommentaare lugedes tuli välja, et ka teistel on sarnaseid probleeme olnud.

Teine kurioosne vahejuhtum oli auto numbrimärgi sisestamisega rakendusse. Nimelt ei saanud seda klaviatuuriga teha, kuna keset numbrimärgi kirjutamist hakkas äpp seda justkui kopeerima ja asetama. See tähendab, et hästi kiiresti oli auto numbrimärgi numbrid väljale sajakordselt lisatud.

Uurisime Circle K käest, et mis etapis äpp omadega on ning millal on oodata, et rakendus stabiilsele versioonile üle läheb. Ettevõte aga ei vastanud kaks nädalat ning seejärel teatasid, et äpp on korda tehtud ja praeguseks stabiilne.

Kontrollisime ning Circle K jutt peab paika. Nähtavasti tegi ettevõte sellele nö kapitaalremondi, kuna rakendus on palju kiirem ja ka kasutajaliides on saanud väikese uuenduse.

Circle K Eesti kaubandusdirektori Diana Veigeli sõnul olid Easy Fuel rakenduses tehnilised viperused, mis on uuendustega tänaseks lahendatud. Ettevõte vabandas tekkinud ebamugavuste pärast.

Viimaks uurisime, et miks üldse Easy Fuel eraldi rakendus on. Firmal on tegelikult juba pikka aega oma rakendus, mis töötab väga hästi. Äpist saab tankuri tankima panna, toitu tellida ja palju muud. 

“Circle K ning Easy Fuel rakendused on hetkel eraldiseisvad, kuna tegemist on eraldi arendustega. Küll aga plaanime äpid ühendada,” lisas Veigel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.