Uudis

Coop Pank tegi mobiilipanga, kus saad teha kõiki igapäevaseid pangatoiminguid

Coopi mobiilipank

Oktoobri alguses turule tulnud Coop Pank avas klientidele kasutamiseks uue mobiilipanga. Mobiilipangas saavad kliendid teha kõiki igapäevaseid pangatoiminguid: saada ülevaadet kontojäägist ja viimastest tehingutest, teostada makseid, hallata e-arveid ja pangakaarte ning jagada paari klikiga enda kontonumbrit.

Coop Panga e-kanalite juht Helena Kokk lausus, et panga eesmärgiks oli luua kaasaegne, ent kasutajate jaoks lihtne ja intuitiivne mobiilirakendus, mille kasutamist ei pea keegi hakkama eraldi selgeks õppima.

“Mobiilipanga kujundust iseloomustavad lihtsus, värskus ja kaasaegsus, rõhutades panga kodumaisust ja kuulumist Coop Eesti gruppi. Jätkame mobiilirakenduse edasiarendamist lähtudes sealjuures klientide tagasisidest. Juba lähiajal lisandub mobiilipanka uusi võimalusi, näiteks Coop boonuspunktid ja kiire kontojäägi vaatamise võimalus ilma panka sisse logimata,” lausus Kokk.

Coop Panga mobiilipanka saab hetkel sisse logida kasutades mobiil-ID-d. Järgmise aasta esimeses pooles lisandub rakendusse ka Smart-ID tugi. Mobiilipanka saab kasutada nii Androidi kui ka iOSi seadmetes ja seda on võimalik juba praegu alla laadida nii App Store’i kui ka Google Play Store’i vahendusel.

Mobiilipanga kujunduse ja tehnilise lahenduse loomisel oli panga koostööpartneriks Eesti juhtiv tarkvara- ja tootearenduse ettevõte Mooncascade.

Märksõnad:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.