Uudis

Coopi e-poest saad nüüd toitu koju tellida ka Pärnus

Võid toitu tellida ka otse Pärnu randa. Foto: Scanpix Baltics

Coop alustas esimesena Pärnus ja selle lähiümbruses e-poe teenuse pakkumist kogu päeva ulatuses. Kui viimased kuu aega on suvepealinnas olnud võimalik e-poest kaupa koju tellida vaid õhtusteks tundideks, siis eCoop.ee pakub teenust hommikul kella kümnest õhtul kella kümneni.

Varem oli Pärnusse laienenud Selveri e-pood, kuid sealt saab kaupa tellida ainult teatud kellaaegadeks.

Aastaga enam kui viis korda kasvanud eCoop on Pärnusse laienemise tulemusena suurima teeninduspiirkonnaga toidu- ja esmatarbekaupu müüv e-pood Eestis. Coop Eesti Keskühistu juhatuse esimehe Jaanus Vihandi sõnul otsustas Coop e-poega laieneda esmajärjekorras Pärnusse, kuna nõudlus sellise teenuse järgi on suvepealinnas väga suur.

Coopi Pärnu teeninduspiirkond.

“Me oleme iga kuuga suurendanud e-poe sortimenti, arendanud tellimiskeskkonda, muutnud efektiivsemaks nii komplekteerimise kui ka logistika kliendini ning suve algus on ideaalne aeg selle teenuse turule toomiseks Pärnus,” ütles Vihand.

Kahe aasta eest käivitunud eCoop on lisaks olemas videoretseptid, mille komponendid on võimalik ostukorvi lisada ühe hiireklikiga. Samuti on eCoopis võimalik luua ostunimekirjasid, jagada neid pereliikmetega ja kasutada Tervise Arengu Instituudi loodud tervislikke soovitavaid ostukorve.

Käesoleval aastal võtab Coop e-poes täiendavalt kasutusele Eesti esimesed toidukapid, mis paigaldatakse esmalt Tallinna suurte magistraalide äärde ning seejärel ka mujale eCoopi teeninduspiirkondadesse.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.