Uudis

Daniel Craig tahtis Bondile Sony telefoni asemel “kõige paremat”, aga raha ei haise

bond.jpg

Homsest näeb kinolinadel uut James Bondi filmi“Spectre”. Bondi kehastav Daniel Craig on olnudväga valiv, millist nutitelefoni ta filmiskasutab, aga lõpuks otsustab kõik raha.

Bondi kaubamärgiks onloominguliselt hävitavad vidinad, ent millegagi tuleb ju ka helistada. Ja küsimus, mis telefoniga helistab James Bond, erutab telefonitootjate turundusosakondi väga.“Spectre" tootmise ajal lähenesid mitu firmat filmitegijatele pakkumisega, et teatud summa eest räägiks James Bond just nende telefoniga.

Kirjavahetuses, mis mullu jõulude ajal Sony filmistuudio häkkimisega avalikuse ette tilkus, mainiti Samsungit, mis pakkus 5 miljonit dollarit telefoni kasutamise eest ja 50 miljonit dollarit filmi reklaamieelarvesse.

Kõige konkreetsem mõttevahetus toimus aga Sony Mobile’i esindajatega, kes näitasid filmitegijatele sel kevadel välja tulnud Xperia Z4 (Eestis müügiul kui Z3+) visandeid. Sony pakkus tootepaigutuse eest 5 miljonit dollarit peaosalisele Craigile, pluss veel 18 miljonit reklaamieelarvesse ja 5 miljonit tootmiseks.

Nüüd tuleb aga hea koht. “Peale dollarite on ka veel LOOMINGULINE faktor, mille tõttu [režissöör Sam Mendesile] ja Danielile Sony telefon ei meeldi, ” rõhutas filmikompanii ärisuhete juht e-kirjas.

Režissööri ja peaosatäitja arusaam selle järgi on, et James Bond kasutab ainult “kõige paremat” tehnikat ja Sony telefon ei oleks “kõige parem”.

Mis täpselt Bondi filmis juhtuma hakkab, seda näeb alates reedest kinos. Nii palju on aga juba reedetud, et raha ilmselgelt ei haise ja Bond räägib Sonyga.

https://youtube.com/watch?v=4T2g9tHZUbY

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.